Elindult a duális képzés az iskolánkban

Iskolánk végzős, 13. évfolyamos mechatronikai technikus tanulói ma voltak először a DELPHI tatabányai gyárában gyakorlati órákon. Diákjaink a duális képzés keretében heti két napot töltenek el az üzemben, és ott pneumatika, PLC programozás és összeépítés, valamint szerelés és karbantartás gyakorlaton vesznek részt. A hét többi napján az iskolában a mechatronika elméletének rejtelmeivel ismerkednek.
 
Sebestyén Balázs ügyvezető bensőséges, családias hangulatú ünnepségen köszöntötte az"első fecskéket", akik  duális rendszerben vesznek részt mechatronikai technikus képzésen. A tanulókon kívül jelen voltak a Tatabányai Szakképzési Centrum, a TSZC Bánki Donát-Péch Antal Szakgimnáziumának, valamint a DELPHI vezetői és munkatársai.
 
Tanulóinknak eredményes tanévet kívánunk.

További képek a Facebook oldalunkon.